Śmiszek jedynką WIosny do Europarlamentu
- W naszym programie europejskim mamy takie propozycje jak jednolite standardy ochrony zdrowia w całej Europie, minimalna europejska pensja, ułatwienia dla młodych ludzi do 26 roku życia. Będziemy w Europarlamencie walczyli o czyste powietrze, rozwój komunikacji zbiorowej - mówi jedynka Wiosny do Europarlamentu w okręgu dolnośląsko-opolskim, Krzysztof Śmiszek.
 

 

Wiosna chce wystawić 10 kandydatów w okręgu dolnośląsko-opolskim. W Wałbrzychu zaprezentowano 4 nazwiska – dr Mariusza Kotarbę, działeczkę społeczną Martę Lempart i wiceprezydenta Świdnicy Szymona Chojnowskiego. Jedynką Wiosny z okręgu dolnośląsko-opolskiego jest Krzysztof Śmiszek.

 
- Mamy wspaniałą drużynę 10 kandydatów i kandydatek. Jako jedna z niewielu partii mamy 5 kobiet i 5 mężczyzn na liście. Nasi kandydaci są bardzo zróżnicowani, działają w organizacjach pozarządowych, mamy osoby nauki i samorządowców. Są to osoby z Wałbrzycha, z Jeleniej Góry, Wrocławia, Opola i Kędzierzyna-Koźla - mówi Krzysztof Śmiszek.
 
 
Jak przyznał Krzysztof Śmiszek, nie ma zgody przedstawicieli partii Wiosna na to, co dzieje się z polską i europejską demokracją.
 
- W naszym programie europejskim mamy takie propozycje jak jednolite standardy ochrony zdrowia w całej Europie, minimalna europejska pensja, ułatwienia dla młodych ludzi do 26 roku życia. Będziemy w Europarlamencie walczyli o czyste powietrze, rozwój komunikacji zbiorowej. Wiemy, że dużym problemem dla tego miasta i regionu jest depopulacja. Chcemy zatrzymać tu młodych ludzi i sprawić, że nie będą musieli wyjeżdżać do dużych miast – tłumaczy Krzysztof Śmiszek.
 
Przedstawiciele i sympatycy partii Roberta Biedronia zbierali też w Wałbrzychu podpisy pod listami poparcia.
 

 

wb

foto:P.Tokarski

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno