Zamknięta droga w Zagórzu Śl.

Rozpoczął się remont niewielkiego mostu na drodze powiatowej nr 3371 D w Zagórzu Śl. Na czas prowadzenia prac droga będzie zamknięta, choć przewidziane są ułatwienia dla pieszych i rowerzystów.

Z powodu remontu niemożliwy będzie przejazd pojazdów przyjeżdzających z kierunku od skrzyżowania z drogą 2876 D - kierunek Świdnica - Jugowice w Zagórzu Śląskim w stronę miejscowości Michałkowa i Lubachów, jak również od strony Miejscowości Lubachów wokół jeziora w stronę Jugowic do drogi 2876 D.

 

Droga będzie zamknięta w okresie od 2 kwietnia aż do zakończenia przebudowy płyty pomostowej. Wykonawca zakłada, że zakończy remont do 31 sierpnia tego roku.

 

Na potrzeby ruchu pieszego i rowerowego wykonana zostanie specjalna kładka, dlatego ci turyści nie powinni odczuć tych niedogodności.

 

plr

foto: ilustracyjne

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno