Menu

Zieloni zbierali podpisy poparcia

Działacze Partii Zieloni wraz z kandydatką do Parlamentu Europejskiego z okręgu Dolnośląska i Opolszczyzny, Julią Rokicką (pozycja nr 5 na liście), zbierali podpisy pod listą wyborczą Koalicji Europejskiej w Wałbrzychu. 

Zieloni zbierali podpisy poparcia
Julia Rokicka – pochodzi z Wrocławia, przewodnicząca Zielonych we Wrocławiu, członkini Rady Krajowej Partii. Ukończyła magisterkę z politologii na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Brukselskim. Współzałożycielka i członkini zarządu stowarzyszenia Biorecykling. Pracowała m.in. w instytucjach Unii Europejskiej (Parlamencie Europejskim i Europejskim Komitecie Regionów), a obecnie zarządza projektami oraz nieruchomościami. Zróżnicowane doświadczenie w pracy w kilku krajach: w instytucjach, międzynarodowej korporacji, polskich firmach, stowarzyszeniu, przy kampaniach wyborczych i marketingowych w firmach, przy konferencjach i wydarzeniach oraz przy unijnych projektach i w mediach.
 
Julia Rokicka w swojej kampanii kładzie nacisk szczególnie na problem smogu i jakości powietrza, transport publiczny, który umożliwi połączenie mniejszych miejscowości ze sobą, racjonalną gospodarkę odpadami i ich pełne wykorzystanie w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym, właściwą dbałość o zieleń, dostępną i tanią lokalną, ekologiczną żywność, a także równe szanse i równe płace za pracę niezależnie od płci. 
 
opr.plr
 
 
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

zieloni  |   eurowybory  |   wybory  |   europarlament  |   parlament europejski  |   podpisy  |   kandydaci  |   Julia Rokicka  |  

Bruksela nocą (FOTO) - część 2

Zwiedzamy Brukselę (FOTO) - część 1

O Wałbrzychu znowu głośno dzięki... ''pojedynkowi'' księżnej Daisy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij