Śmieci na ulicach Wałbrzycha

Wygląda na to, że mieszkańcy jeszcze przez dłuższy czas będą odczuwali skutki ostatniej edycji akcji „Wywalamy graty z chaty”. Co na to Komunalnik? 

Wyświetl galerię 1/1
Tegoroczna edycja „Wywalamy graty z chaty” rozpoczęła się 25 marca. Nasi czytelnicy przesłali zdjęcia odpadów wciąż zalegających między innymi przy ul. Weteranów, Fałata i Piotra Skargi. Zdaniem naszych czytelników, odpady te miały zniknąć 2 kwietnia, a dalej szpecą miejski krajobraz. Jak sprawę komentują przedstawiciele Komunalnika?
 
- 2 kwietnia to termin wystawiania odpadów przez mieszkańców, a nie termin, w którym zbieramy odpady. 2 kwietnia mieszkańcy mieli odpady wystawić, wczoraj była prowadzona zbiórka i dzisiaj ją kontynuujemy. Postaramy się z tym wszystkim jak najszybciej uporać - informuje przedstawicielka firmy Komunalnik, 
 
Jak informują pracownicy firmy Komunalnik problem z zalegającymi odpadami dotyczy także tego co wyrzucają mieszkańcy. Część wałbrzyszan postanowiła najwyraźniej pozbyć się pozostałości prowadzonych przez nich remontów, takich jak np. stare kafelki, a nie są to odpady, które zostaną zabrane w ramach akcji „Wywalamy graty z chaty”. Ich właściciele powinni je przewieźć do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które znajdują się przy ul. Beethovena lub Stacyjnej w Wałbrzychu.
 
wb
foto:czytelnik walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno