Roczek głuszyckiego żłobka

Minął już pierwszy rok funkcjonowania Żłobka Gminnego w Głuszycy, miejsca opieki najmłodszych mieszkańców.  Z tej okazji dzieci otrzymały prezent – pluszowego misia, który wzbudził duże zainteresowanie najmłodszych. 

 

Placówka gminna powstała dzięki projektowi „Sowiogórski Raj - Głuszyca - adaptacja części pomieszczeń szkolnych na żłobek”. 
 
Gmina Głuszyca otrzymała na ten cel dofinansowanie w wysokości 462.952,88 zł z programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Maluch+” 2017. Wkład własny Gminy wyniósł 398.776,33 zł. 
 
W 2019 roku Gmina Głuszyca otrzymała dwie promesy z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2019: 79.200 zł na wydatki bieżące oraz 16.296 zł na utworzenie nowego miejsca oraz jego funkcjonowanie.
 

 

opr.red

foto:użyczone

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno