Palił w piecu podkładami kolejowymi
Interwencja zakończyła się 500 złotowym mandatem za palenie w piecu podkładami kolejowymi. Teraz Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska sprawdzi gdzie mieszkaniec Świdnicy kupił je. 
 
 
Tuż po godzinie 8.00, patrol świdnickiej straży miejskiej jadąc ulicą Towarową zauważył kłęby dymu nad jedna z nieruchomości. Po wyjściu z radiowozu, strażnicy poczuli silny, gryzący zapach spalanego oleju kreozotowego. Sytuacja była jasna -  taki smród to efekt spalania podkładów kolejowych. Przeprowadzona kontrola potwierdziła podejrzenia strażników. Interwencja zakończyła się mandatem - 500 zł i zakazem palenia podkładami kolejowymi. Sprawa legalności nabycia i składowania na terenie posesji dużej ilości podkładów kolejowych została przekazana do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

 
opr. adm
foto: Straż Miejska w Świdnicy


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno