III liga siatkarek: Chełmiec Wodociagi poznał półfinałowych rywali

Siatkarki Chełmca Wodociągów poznały rywali, z którymi zmierzą się w ostatni weekend kwietnia w turnieju o awans do finałowych zmagań o II ligę. W stolicy kraju wystąpią cztery zespoły, spośród których prawo do udziału w finałowych zawodach uzyskają dwie najlepsze ekipy. 

Udział w zbliżających się półfinałach zagwarantowało sobie 16 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy po 4 drużyny. Podopieczne trenera Marka Olczyka znalazły się w grupie z AZS-em LSW Warszawa (gospodarz zawodów), SMS-em KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz MKS-em Sokół Mogilno. Awans do jednego z dwóch turniejów finałowych zapewnią sobie dwie najlepsze drużyny każdej grupy, a promocję do II ligi uzyskają dwie zwycięskie drużyny obu finałów. Czy wśród triumfatorów znajdzie się miejsce dla wałbrzyszanek? Nie mielibyśmy oczywiście nic przeciwko, aby niepokonane w obecnym sezonie dziewczęta Olczyka potwierdziły swą świetną dyspozycję w nadchodzących, najważniejszych odsłonach tegorocznych rozgrywek. 
 
Turniej półfinałowy o wejście do II ligi kobiet w terminie 26 - 28 kwietnia
Skład naszej grupy: AZS LSW Warszawa (gospodarz), SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych oraz MKS Sokół Mogilno
 
W oczekiwaniu na półfinałową rywalizację zapraszamy do kibicowania Natalii Sławińskiej, wychowance Chełmca Wodociągów, która wraz z Pałacem Bydgoszcz rozpoczęła dzisiaj walkę o medale Mistrzostw Polski juniorek. Niestety, w pierwszym meczu bydgoszczanki przegrały po pięciosetowej walce z MKS-em Dąbrowa Górnicza 2:3. Kolejne spotkanie Sławińska i spółka rozegrają w czwartek w południe z ekipą z Tomaszowa Mazowickiego. 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum oraz użyczone (Joanna Wróbel)
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno