Tylko legniczanie lepsi od Szafira Wałbrzych

Pływacy UKS-u Szafir Wałbrzych zajęli 2. miejsce w IX Zawodach o Puchar Prezesa DOZP, które rozegrano w Legnicy. Zwyciężył z przewagą zaledwie 2 punktów KS Wankan Legnica. Na wysoką pozycję wśród 18 sklasyfikowanych klubów złożyło się ponad 20 medali, w tym 10 złotych krążków wałbrzyszan. 

Weekendowy start w Legnicy przyniósł pływakom Szafira 21 indywidualnych krążków, w tym 10 złotych, 6 srebrnych oraz 5 brązowych medali. Ponadto nasza sztafeta w składzie: Anna Sobaszek, Daria Ostrowska, Maja Łąpieś oraz Dominika Batóg wywalczyła srebro w wyścigu na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym. Jak wspomnieliśmy, powyższe zdobycze przełożyły się na 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej, a także tytuły najlepszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych, które przypadły w udziale Annie Sobaszek (rocznik 2006), Dominice Batóg (2005) oraz Michałowi Mrzygłodowi (2005). 
 
Podium klasyfikacji drużynowej (sklasyfikowano 18 klubów)
1. KS Wankan Legnica  24 medale
2. UKS Szafir Wałbrzych  22
3. MKS Piast Głogów  16
 
Medaliści Szafira Wałbrzych:
Maja Drzewiecka, Róża Garba, Zofia Cikotko, Anna Sobaszek, Dominika Batóg, Maja Łąpieś, Daria Ostrowska, Michał Mrzygłód, Arkadiusz Atamańczuk, Mateusz Dębski, Antoni Laszkiewicz, Filip Draus
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno