Gowin w Głuszycy
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin gościł w  Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy. Spotkanie zorganizowała przewodnicząca Stowarzyszenia Gospodarni Dolnoślązacy, Beata Żołnieruk, rozmawiano o rozwoju gmin.
 
 
 
 
Burmistrz Głuszycy, Roman Głód przedstawił inwestycje wykonane w ostatnich latach w Głuszycy  dofinansowane z programów rządowych. Była to budowa Otwartych Stref Aktywności, modernizacja Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej, powstanie Żłobka Gminnego w ramach programu Maluch +, powstanie  Domu Dziennego Pobytu w ramach programu Senior+. Gmina Głuszyca pozyskała także środki rządowe na Klubu Senior+.  Poza tym od kilku lat Gmina Głuszyca otrzymuje dofinansowanie w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania "Umiem pływać".

opr. kat
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno