Dzień Kariery w PWSZ (FOTO)

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu ma 20 lat. Z tej okazji odbył się jubileuszowy „Dzień Kariery”. Wałbrzyscy pracodawcy zaprezentowali studentom swoją ofertę.

Zaprezentowali się m.in. policja, PKP Intercity i Zakład Ubezpieczeń Społecznych. 
 
Jedną z atrakcji targów pracy były Mistrzostwa Wizażu. 
 
- Jest to jubileuszowe wydanie Dnia Kariery, ze względu na dwudziestolecie istnienia uczelni. 20 pomysłów na karierę to temat przewodni dzisiejszego wydarzenia. Odbywają się targi pracy, praktyk i staży. Zaprosiliśmy współpracujących z nami pracodawców, którzy oferują oferty studentom. - mówi Mirosława Nikodemska z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu.
 
Kto ma największe szanse odnaleźć się na rynku pracy i kogo poszukują pracodawcy?
 
- Serdecznie zachęcamy do tego, aby przeglądać nasze oferty. Obecnie pracodawcy poszukują najwięcej osób w takich branżach jak logistyka, specjaliści potrzebni do magazynów oraz na hale fabryczne. Głównie w logistyce są to spedytorzy międzynarodowi. Trzeba znać podstawowo język angielski i niemiecki. - Anna Żurek, Dolnośląscy Pracodawcy. 
 
 
pm
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno