Trzeci dzień egzaminów przebiega normalnie

Dziś trzeci dzień egzaminów gimnazjalnych. Wałbrzyscy uczniowie nie mają powodów do niepokoju – cała procedura przebiega normalnie.

Dziś trzeci i ostatni dzień egzaminów gimnazjalnych – uczniowie piszą testy z języków obcych. Jak informuje Dolnośląski Wicekurator Oświaty, wszystko przebiega zgodnie z planem. Nie było żadnych sygnałów dotyczących problemów.
 
Dzisiejszy egzamin z języków obcych to ostatni, do którego przystąpili gimnazjaliści. Ze względu na jego specyfikę potrzebne były bardziej liczebne składy komisji nadzorujących.
 
- Egzamin z języka obcego wymaga trochę innych warunków. Nie można tego urządzić w jakiejś dużej sali z pogłosem, ze względu na konieczność odsłuchania części materiału z płyty. To wymaga małych sal, dlatego ten egzamin jest pisany w większej liczbie pomieszczeń i przez to potrzebna jest większa liczba osób do zespołów nadzorujących -mówi Dolnośląski Wicekurator Oświaty Janusz Wrzal.
 
Jak informuje  Dolnośląski Wicekurator Oświaty wszystkie zespoły nadzorujące udało się jednak skompletować. Były sygnały od dyrektorów, że w niektórych miejscach mogą być z tym problemy, na szczęście wszystko udało się zorganizować.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno