Pijany i z nielegalnym tytoniem

Krajankę tytoniową niewiadomego pochodzenia znaleźli wczoraj wieczorem wałbrzyscy policjanci podczas kontroli drogowej w dzielnicy Podgórze. Podejrzanemu w tej sprawie 57-latkowi grozi teraz wysoka grzywna.

Funkcjonariusze zatrzymali jadący ul. Żelazną w Wałbrzychu samochód osobowy na wrocławskich numerach rejestracyjny, w którym było dwóch mężczyzn.
 
Wylegitymowany kierujący nie miał niczego na sumieniu, jednak pasażer miał ze sobą 20 półkilogramowych worków foliowych z krajanką tytoniową bez polskich znaków akcyzy o wartości blisko 8 tysięcy złotych. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego oszacowane zostały na ponad 10 tysięcy złotych. 
 
W trakcie legitymowania policjanci zauważyli, że 57-latek - bez stałego miejsca zameldowania - jest kompletnie pijany. Badanie wskazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Teraz grozi mu wysoka grzywna.

 

wb

foto:KMP w Wałbrzychu

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno