Menu

Rozpoczęli sezon motocyklowy (VIDEO)

W weekend na Podzamczu rozpoczęło się otwarcie sezonu motocyklowego pod Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. Po poświęceniu motocykli uczestnicy udali się kolumną do pobliskich Starych Bogaczowic nad zalew na ciepły posiłek i spotkanie w gronie pasjonatów „dwóch kółek”. Udział wzięło około 70 motocyklistów z Wałbrzycha, Legnicy, Lubina, Kamiennej Góry oraz pobliskich miejscowości. Inicjatorem spotkania była grupa motocyklowa Angry Wolf Wałbrzych.
Rozpoczęli sezon motocyklowy (VIDEO)

 

opr.plr

 

 

foto: pixabay

video: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Walbrzyszek (13 kwietnia 2019 23:01)
Brukowiec jak zawsze opozniony i opisal cos z poprzedniego weekendu.

Dodaj komentarz

motor  |   motory  |   motocykl  |   sezon  |   dwa kółka  |   motocykliści  |  

VII Moto Mikołajki (VIDEO)

Parada Motocyklowa z okazji Święta Niepodległości (VIDEO)

Dlaczego Górnik gra w środy? Pytają kibice

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij