Pobił 25-latkę na śmierć

Do 25 lat więzienia grozi mieszkańcowi Dzierżoniowa, który pobił swoja partnerkę na śmierć. Sąsiedzi mówili, że byli to bardzo sypmatyczni ludzie, prokurator mówił, że nigdy nie widział tak pobitej kobiety.  

Do tragedii doszło w jednym z mieszkań w Dzierżoniowie. Jak twierdza sąsiedzi w mieszkaniu była impreza, było dość głośno i słychać było też krzyki. Nad ranem męzczyzna wezwał karetkę, jego 25-letnia partnerka już nie żyła. 

Zdaniem policji to mężczyzna skatował ją na śmierć, prokurator prowadzący sprawę powiedział, że nigdy nie widział tak dotkliwie pobitej kobiety. Mężczyzna trafił do aresztu, nie przyznaje sie do winy. 

W mieszkaniu podczas awantury i śmiertelnego pobicia przebywała dwójka małoletnich dzieci kobiety, trafiły one pod opiekę rodziny zmarłej kobiety.

kama
foto: ilustracyjne (pixabay)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno