Kosiński na podium turnieju na Cyprze

Aż na Cypr po kolejne wygrane wyjechał Filip Kosiński, tenisista KT Szczawno-Zdrój. I to był całkiem udany wypad do Limassol, gdyż reprezentant uzdrowiska zajął 3. miejsce w turnieju debla w ramach imprezy Tennis Europe U-12. 

Reprezentujący barwy KT Szczawno-Zdrój Filip Kosiński zanotował kolejny międzynarodowy sukces, tym razem wskakując na najniższy stopień podium turnieju deblowego w cypryjskim Limassol.
 
W singlu Filip dotarł do II rundy, w której lepszy okazał się późniejszy triumfator zawodów, lider rumuńskiego rankingu skrzatów - Dawid Carpeputreda. Porażkę w grze pojedynczej Polak odbił sobie w deblu, w którym grając w parze z Czechem Sebastianem Chodurą dotarł do półfinału imprezy. Awans do finału był niemal na wyciągnięcie tenisowej rakiety, jednak ostatecznie polsko-czeska para uległa po supertiebreaku ukraińskiemu duetowi Gurenko - Nazarov. 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno