Która najpiękniejsza?

Znamy już czternaście finalistek konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Najpiękniejsze reprezentantki naszego regionu zostały wybrane podczas  gali zorganizowanej w Galerii Victoria.

Kandydatki konkursu do Wałbrzycha przyjechały już w piątek i zatrzymały się w Aqua-Zdroju  gdzie odbyła się pierwsza sesja zdjęciowa. Następnie 32 uczestniczki, w sobotę zaprezentowały się publiczności w czterech stylizacjach. Oprócz aparycji w trakcie trzeciej części konkursu publiczność miała okazję dowiedzieć się czegoś o ich zainteresowaniach i planach na przyszłość. Podczas pokazu kandydatki prezentowały się w strojach z kolekcji marek, które mają swoje sklepy w Galerii Victoria.
 
 
W jury zasiedli: Sami Harb, finalista programu The Voice of Poland, który był też gościem specjalnym pokazu, Michał Gigołła, zastępca redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej, Wioletta Deptuch, przedstawicielka Departamentu promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, oraz Pani Paulina - osoba wybrana spośród publiczności. 
 
Do finału konkursu zakwalifikowało się dwanaście dziewczyn wybranych głosami jurorów oraz dwie z głosowania publiczności.Gala Finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 odbędzie się już 6 czerwca na Stadionie we Wrocławiu. 
 
 
Oto laureatki wałbrzyskiego półfinału:
Marcelina Urbańska
 
Jadwiga Ptaszyńska
 
Klaudia Nowak
 
Wiktoria Molfa
 
Alicja Zielińska
 
Natalia Maguder
 
Angelika Dzwonek
 
Oktawia Kaleta
 
Sara Pożarlik
 
Aleksandra Sowa
 
Ewelina Wyszeska
 
Małgorzata Trzpil
 
Paulina Kociołek
 
Patrycja Tomasiuk,
 
 
plr
foto: P.Tokarski, Wojciech Szoka, TohuStudio 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno