Kolejne automaty przechwycone przez policję

Dwa nielegalne automaty do gier i blisko 2 tysiące złotych w gotówce przechwycili świdniccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Delegatury Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Wałbrzychu likwidując tym samym kolejne, nielegalne kasyno.  

 

To kolejna akcja świdnickich policjantów wraz z celnikami, którzy w Świdnicy sprawdzili miejsca, co do których podejrzewali, że są w nich prowadzone nielegalne gry hazardowe. Zlikwidowano jeden salon gier, przejęto dwa nielegalne automaty do gier hazardowych o wartości  nie mniejszej zniż 6 tysięcy złotych, sprzęt nagrywający i pieniądze - blisko 2000 złotych. 
 
Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi do 3 lat więzienia.


opr. adm
foto: KMP Świdnica


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno