Biathlon Dla Każdego
„Biathlon Dla Każdego” to organizowany od 2014 roku cykl zawodów dla dzieci, młodzieży, ale również osób dorosłych, które rywalizując w biegu na krótkim dystansie z dwoma strzelaniami z broni laserowej uczą się biathlonowej rywalizacji. W Mieroszowie zawody już 28 kwietnia. 

 
 
Organizatorem cyklu zawodów w kraju zawodów „Biathlon dla Każdego” jest Polski Związek Biathlonu, a współorganizatorem edycji w Mieroszowie jest Gmina Mieroszów. 
Zawody zostaną rozegrane w Mieroszowie, na stadionie przy ul .Sportowej 4

Impreza ma charakter otwarty.  W zawodach może wystartować każdy, kto tylko czuje się na siłach. Zawodnicy podzieleni są na kategorie, gdzie każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom a zwycięzcy cenne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na Stronie Internetowej - kliknij tutaj oraz w Biurze Zawodów najpóźniej do 15 minut przed startem kategorii.


 
kat

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
  
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno