Menu

Urodziny Kinder Volleyball na sportowo

Minęło 5 lat, odkąd na sportowej mapie Wałbrzycha pojawił się Uczniowski Klub Sportowy Kinder Volleyball Wałbrzych. Z tej okazji w Hali Wałbrzyskich Mistrzów rozegrano turniej urodzinowy, w którym wzięło udział blisko 150 dzieci. 

Urodziny Kinder Volleyball na sportowo
Niemal 150 dzieci przez 8 godzin rywalizowało w trzech turniejach w ramach hucznie obchodzonych 5 urodzin UKS-u Kinder Volleyball Wałbrzych. Patronat nad imprezą w Hali Wałbrzyskich Mistrzów objął prezydent Roman Szełemej, w imieniu którego najmłodszych siatkarzy nagrodziły wiceprezydent Sylwia Bielawa oraz poseł Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. 
 
Zmagania toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: bambini (4-6 lat), kinderki (7-8 lat) oraz kinder+ (w parach 9-11 lat). 
 
Najlepsza "trójka" bambini
1. Dominik Wojnowski
2. Jakub Wierzbicki
3. Aleksandra Ignaszak
 
Najlepsza "trójka" kinderków
1. Kaja Mazur
2. Oskar Olesiński
3. Kacper Leński
 
 
Najlepsze pary turnieju kinder+
1. Gabrysia Paterek - Nadia Tomczyk
2. Emilka Ilska - Marysia Gazda
3. Maciej Pałosz - Damian Hamerlak
 
Po zakończeniu sportowej rywalizacji odbyła się oficjalna dekoracja wszystkich (!) uczestników turnieju - każdy z zawodników otrzymał pamiątkową, urodzinową koszulkę na 5-lecie Kinder Volleyball. Ponadto przyznano wyróżnienia dla MVP turnieju oraz "największego postępu sezonu". Tę pierwszą odebrała Ola Ignaszak, a drugą otrzymał Wiktor Kozioł. 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Bez polityki proszę: Sywia Bielawska

Spotkania prezydenta i wiceprezydentki z mieszkańcami

Gość Dnia - Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij