Sonda - czy popierasz strajk nauczycieli?

Ogólnopolski strajk nauczycieli to od ponad tygodnia najgorętszy temat w kraju. Zdania co do zasadności protestu są podzielone. 

Od pierwszego dnia protestu relacjonujemy dla was co dzieje się w Wałbrzyskich szkołach. W międzyczasie nie doszło do żadnego porozumiena między protestującymi a rządem. Mimo to przeprowadzono egzaminy gimnazjalne i własnie kończą się egzaminy 8-klasistów. Każda wzmianka na temat protestu wzbudza wiele emocji wśród naszych czytelników. Z komentarzy wynikało, że zdania są podzielone bo pojawiają się zarówno głosy wsparcia dla protestujących jak i opinie negatywne. Postanowiliśmy więc sprawdzić dokładnie jak w naszym regionie społeczność postrzega kwestię strajku. Na naszych facebookowych stronach opublikowaliśmy sondę, w której pytamy: czy popierasz strajk nauczycieli?

 

 

Choć sonda opublikowana została zaledwie kilkanaście godzin temu, w chwlil pisania tego artykułu zagłosowało w niej ponad 4 tysiące internautów i liczba ta stale rośnie. Zachęcamy do głosowania,  komentowania oraz udostępniania bo im większa liczba głosów, tym bardziej wiarygodne wyniki. Sonda będzie aktywna do wtorku 23 kwietnia. 

 

Już teraz pod postem na Facebooku toczy się bardzo burzliwa dyskusja. Oto wybrane komentarze naszych czytelników:

 

 

plr

foto: FB Telewizja Wałbrzych

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno