Uratowali koziołka uwięzionego w studni

Nietypowa akcja Ochotniczej Straży Pożarnej z Żarowa i Świdnicy - strażacy uratowali młodego kozła, który wpadł do studni. 

 

Do zdarzenia doszło nieopodal Bożanowa (pod Żarowem).  Jeden z mieszkańców będąc na spacerze z psem znalazł młodego kozła uwięzionego w studni wodociągowej. Dzięki sprawnej akcji strażaków z OSP Żarów i OSP Świdnica udało się wyciągnąć zwierze ze studni. Młody koziołek trafił do weterynarza w Świdnicy. 

Do zdarzenia nie doszłoby, gdyby nie to, że dekiel ze studni został zniszczony podczas pracach polowych.  Żarowski Urząd Masta zwraca sie z prośbą do wszystkich rolników, którzy mają na swoich polach jakiekolwiek studnie, "aby zwracali uwagę na stan techniczny pokryw podczas prac polowych, a w przypadku zauważenia uszkodzeń informowali odpowiednie służby lub gminę".

opr. adm
foto: Gmina Żarów (http://nowa.um.zarow.pl)
źródło:  
http://nowa.um.zarow.pl/
 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno