DHL ma problem z personelem?

Jeden z naszych czytelników poinformował o problemach z pracownikami firmy DHL Parcel. Kurier przez dwa dni nie odebrał od niego przesyłki, w końcu musiał osobiście pojechać do firmy przy ul. Uczniowskiej i zawieźć paczkę. Czy firma ma problemy kadrowe?

Jak informuje nasz czytelnik, przez dwa dni kurier nie pojawił się w wyznaczonym miejscu i o konkretnej godzinie. Kolejnego dnia sytuacja się powtórzyła. Próbował dzwonić do przedstawicieli firmy i załatwić sprawę, jednak bezskutecznie. W końcu sam musiał pofatygować się do siedziby firmy przy ul. Uczniowskiej 18.
 
Magdalena Bugajło, Dyrektor Komunikacji i PR DHL Parcel zignorowała problem pisząc:
 
„Realizacja zleceń w terminalu Wałbrzych od długiego czasu utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Nie ma tam żadnych problemów z obsadą kurierską ani z jakością obsługi. Nie docierają do nas żadne niepokojące sygnały ze strony naszych klientów.  Opisana sytuacja może być sytuacją jednostkową. Niestety nie posiadamy szczegółowych danych wspomnianej przesyłki, takich jak choćby numer paczki, dlatego nie jesteśmy w stanie odnieść się do tego konkretnego przypadku. Ponadto nie możemy udzielać informacji o przesyłkach osób trzecich, dlatego bardzo proszę by osoba, której dotyczy opisana sytuacja, skontaktowała się z nami bezpośrednio i wówczas postaramy się wszystko wyjaśnić”.   
 
Przed siedzibą firmy jest zawieszony plakat informujący o rekrutacji. Czyżby to braki kadrowe były przyczyną problemów?
 
 
red
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno