Internetowy oszust zatrzymany
Wystawiał na aukcjach internetowych towar, którego kupujący nigdy nie dostali. 30-letni wałbrzyszanin oszukał przynajmniej 3 osoby na kwotę ponad 2 tysięcy złotych, jadnak oszukanych może być znacznie więcej. 


 

 

Mężczyzna oferował na jednym ze znanych portali aukcyjnych sprzęt elektroniczny, którego nie posiadał. Kupujący wpłacali pieniądze za zakupy i czekali na przesyłki, których nigdy nie otrzymali.

30-latek usłyszał już zarzuty - odpowie za "działania mające na celu osiągnięcie korzyści majątkowej  i doprowadzenie grupy osób do niekorzystnego rozporządzania mieniem".  Policjanci  ustalają, kto jeszcze mógł paść ofiarą oszusta.

- Sprawa ma charakter rozwojowy. Na wniosek policjantów sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego mężczyzny - informuje wabrzyska policja. .
 

opr. kama
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno