Jak pies psa uratował...

Nietypowa interwencja policjantów. Powiadomieni przez kierowców o błąkającym się na drodze psie, pojechali na miejsce i dzięki temu udało się pomóc innemu, potrąconemu przez samochód psu. 


 

Policjanci z posterunku w Słotwinie koło Świdnicy, poinformowani zostali przez kierowców, że przy drodze wylotowej ze Świdnicy w kierunku Świebodzic  błąka sie pies, który wychodzi na drogę. Na miejscu na policjantów czekał nie jeden a dwa psy.  Okazało się, że ten błąkający sie po drodze pilnował drugiego, rannego psa, który leżał przy drodze i nie mógł się ruszać. Zwierze zostało prawdopodobnie potrącone przez samochód. Policjanci zawieźli psa do lecznicy dzieki czemu udało się uratowac życie czworonogowi. 

Pies błąkając sie po drodze zwrócił uwagę kierowców, którzy poinformowali policję a tym samym uratował psa-kolegę wzywając w ten sposób pomoc. Po sprawnej akcji bies-bohater trafił pod opiekę pracowników schroniska. 
 
opr. adm
foto: KMP Świdnica


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno