Uspokajamy - nie będzie likwidacji autobusu 1

Czy linia autobusowa nr „1” zniknie? - zastanawiają się nasi czytelnicy. Uspokajamy - nie ma w tej chwili żadnych pomysłów by linię zlikwidować. 

Linia autobusowa nr „1” wozi pasażerów z Dworca Wałbrzych Szczawienko na Podzamcze. To duże ułatwienie zwłaszcza dla osób, które pracują we Wrocławiu i dojeżdżają pociągiem. Z myślą o nich uruchomiono linię nr „1”. 

 
Do naszych czytelników doszły ostatnio niepokojące sygnały o planach zawieszenia linii. Czy to prawda?
 
Najprawdopodobniej po długim majowym weekendzie firma Budimex będzie miała przygotowane do wdrożenia nowe plany organizacji ruchu, wtedy może okazać się, że będzie konieczność korekty rozkładu. Nie ma jednak na razie planów likwidacji linii.
 
- Jeżeli wszystkie wymogi formalne zostaną spełnione to około 14-15 maja ruszy nowa organizacja ruchu i będziemy obserwować co się dzieje. Jeżeli będą jakieś zwiększone opóźnienia w tych rejonach i autobus nie będzie dojeżdżał na czas to będziemy korygować ten rozkład jazdy. Na chwilę obecną nie ma żadnej decyzji, będziemy to obserwować -  mówi kierownik działu komunikacji zbiorowej ZDKiUM, Andrzej Welc. 

 

wb
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno