Powstaje dodatkowy parking przy Palmiarni

Przy wałbrzyskiej Palmiarni powstaje parking z 257 miejscami postojowymi. Miejsca są przygotowywane w związku ze zbliżającym się Festiwalem Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ.

Parking powstaje przy ul. Wilczej, za wałbrzyską Palmiarnią. Koszt budowy to około 120 tysięcy złotych. W tej chwili karczowane są drzewka, zostanie usypana 10-centymetrowa warstwa kamieni żeby utwardzić teren. 
 
Jak wyjaśnia rzecznik wałbrzyskiego Urzędu Miejskiego Edward Szczawczak to na razie tymczasowy parking. Jest przygotowywany w związku ze zbliżającym się Festiwalem Kwiatów i Sztuki. 
 
- Powstaje tam parking tymczasowy, w planach jest stworzenie tam w przyszłości parkingu, ale sytuacja musi być przeanalizowana. Na ten moment nie ma decyzji, że powstanie tam parking z prawdziwego zdarzenia - mówi rzecznik wałbrzyskiego Urzędu Miejskiego Edward Szewczak.
 
Ta wiadomość z pewnością ucieszy osoby wybierające się na Festiwal Kwiatów i Sztuki. Nie jest żadną tajemnicą, że w tych dniach Zamek Książ jest wprost oblegany przez turystów i każde miejsce parkingowe w pobliżu obiektu jest na wagę złota.
 

wb

foto:walbrzych24.com

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno