Zdrowe, naturalne lody czekają na wałbrzyszan

Na wałbrzyskim Podzamczu powstała Manufaktura Lodów Naturalnych. Oferta lodziarni ma sprostać tym, którzy szukają zdrowych, robionych z pasją, a przede wszystkim smacznych lodów. 

- Punkt powstał z takiego powodu, że tęsknimy za naturalnymi smakami. W pobliżu nigdzie nie widzieliśmy albo nie trafiliśmy na takie fajne lody. Bazujemy na naturalnych składnikach, promujemy naturalne, orzeźwiające soki. Wszystkie rureczki jakie mamy są biodegradowalne. Staramy się unikać plastiku, więc w ogóle go tak naprawdę nie mamy. - mówi właścicielka Manufaktury Lodów Naturalnych, Patrycja Goworek.
 
Odwiedzający Manufakturę Lodów Naturalnych mogą spróbować m.in. „czarnego loda”, którego wygląd nawiązuje do górnictwa. 
 
- Ogłosiliśmy konkurs - mamy czarnego loda, któremu chcemy wymyślić teraz jakąś fajną nazwę w nawiązaniu do górnictwa. Smak jest waniliowy, ale lód jest czarny.  - mówi właścicielka Manufaktury Lodów Naturalnych, Patrycja Goworek.
 
 
Powstanie pierwszego tego typu punktu z lodami w Wałbrzychu wzbudziło ogromne zainteresowanie. Widać było to po minach zadowolonych klientów. 
 
- Wróciłam z pracy i cały czas jest kolejka. Ja np. lubię lody czekoladowe. To dopiero pierwszy dzień, więc nie zdążyłyśmy się zapoznać. Jest to bardzo dla ludzi potrzebne. Widać jakie jest zapotrzebowanie i ilu ludzi tu przychodzi. Bardzo jest potrzebny taki punkt. - mówią klienci Manufaktury Lodów Naturalnych. 
 
- Wiedzieliśmy, że będzie zainteresowanie, ale nie aż takie. Oczywiście bardzo się cieszymy.  - mówi właścicielka Manufaktury Lodów Naturalnych, Patrycja Goworek.
 
Manufaktura Lodów Naturalnych mieści się przy ul Grodzkiej 75b. 
 
 
pm
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno