Cisza, spokój i ryba na talerzu

Rybaczówka otwiera się na nowy sezon. Jeśli waszym zdaniem pstrąg smakuje najlepiej w otoczeniu natury to powinniście sprawdzić nowe miejsce na kulinarnej mapie naszej okolicy. W Boguszowie-Gorcach wystarczy nieznacznie zjechać z drogi głównej by trafić do Rybaczówki.

Wyświetl galerię 1/13
Smażalnia ryb "Rybaczówka" mieści się w Gorcach przy ul. Zachodniej nad niewielkim stawem. Wokół roztacza się widok na pola i okoliczne góry. Jest to miejsce dla osób, które szukają ucieczki od zgiełku miasta, a przy tym cenią sobie smaczne i zdrowie jedzenie.
 
- To taka urokliwa dolinka na obrzeżach cywilizacji. Jest tu cisza i spokój, czasem tylko przerwane przez zwierzęta hodowlane za płotem ale to właśnie urok tego miejsca. Podstawą takiej niewielkiej restauracyjki powinna być jakość jedzenia. Jeśli chodzi o rybę to najważniejsze aby była świeża. Mamy oczywiście swoje tajne receptury, ale one są tylko dodatkiem do pysznych świeżych ryb - mówi Daniel Huszcz z Rybaczówki Gorce.
 
 
Jakich dań możemy spodziewać się na talerzu?
 
- Głównie zapraszamy na świeżą rybę i pyszne surówki, a także desery. Menu jest raczej zmienne. Na stałe oferujemy głównie pstrąga, do tego mamy do wyboru jakieś dwie ryby morskie - wymienia Daniel Huszcz.
 
 
Rybaczówka czynna jest codziennie w godzinach od 12 do 20.
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno