Narkotykowy włamywacz
W ciągu zaledwie kilku godzin od zgłoszenia, policjanci z Boguszowa Gorc zatrzymali mężczyznę, który włamał się do pomieszczeń gospodarczych przy ulicy Sienkiewicza. Zatrzymany 33-latek odpowie  też za posiadanie amfetaminy.
 
 
Złodziej ukradł przedłużacze, lampę halogenową i pęk kluczy, którymi otworzył kolejne pomieszczenie i zabrał z nich elektronarzędzia i drobny sprzęt budowlany.Straty oszacowano na blisko 4 tysiące złotych. 
 
Boguszowskim policjantom już po kilku godzinach udało się zatrzymac 33-letniego złodzieja. Funkcjonariusze odnaleźli większą część skradzionych rzeczy,  33-latek miał przy sobie także niewielką ilość amfetaminy. 
 
Boguszowianin przyznał się do popełnionych przestępstw. Za kradzież z włamaniem i posiadanie narkotyków grozi mu do 10 lat wiezienia. 

kma
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno