Magic Show czyli finalista Mam talent w Wałbrzychu

19 maja o godz 16.00 zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury w Starej kopalni na magię i muzykę  - wystapią artyści z  programu "Mam talent. Widowisko magii i iluzji w wykonaniu  Bartosza Lewandowskiego i jego magicznego team’u oraz gościa specjalnego – 9 letniego perkusisty Szymona Urbanowicza, który „rozniósł” scenę popularnego programu Mam Talent.

Podczas programu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe.  W programie będziecie mogli zobaczyć triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił program „Mam Talent”. 

Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami.  To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju. 

Gościem specjalnym będzie  9-letni perkusista Szymon Urbanowicz, który swoją grą na perkusji dosłownie „rozwalił system” w 11 edycji „Mam Talent”. 
 
 
WOK w Starej Kopalni
19 maja o godz 16.00
Bilety w cenie 40 zł.


opr. kat

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno