Zamknięty wjazd na ulicę Siostrzaną
Od 7 maja zamknięta zostanie ulica Siostrzana w Świdnicy. Władze miasta proszą o usunięcie samochodów, wszystkie pozostawione pojazdy po 7 maja zostaną odholowane na koszt właściciela.

 
 
Ze względu na wykonywane prace związane z  przebudową ulicy Siostrzanej i podwórka pomiędzy Siostrzaną a rynkiem, od 7 maja zostanie zamknięty wjazd na ulicę Siostrzaną od strony ulicy Franciszkańskiej. Nie będzie także możliwości parkowania na podwórkach. W związku z tym władze miasta proszą mieszkańców o usunięcie do tego dnia samochodów z tego terenu. Wszystkie pozostawione pojazdy po 7 maja zostaną odholowane na koszt właściciela.
 
Dojazd do ulicy Siostrzanej będzie możliwy od strony ulicy Bohaterów Getta,  poza tym zostaną udostępnione miejsca  parkingowe od strony  ul. Bohaterów Getta, a od 20 maja przybędą kolejne miejsca parkingowe zgodnie z załączoną mapką. Ulica Siostrzana od strony ul. Bohaterów Getta będzie dwukierunkowa. 
 

 
kama
foto: ilustracyjne (pixabay)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno