Będą odwoływać starostę Kwiatkowskiego

Opozycyjni radni złożyli wniosek o odwołanie z funcji starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego - dziś sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego i głosowanie. Kwiatkowski mówił: "możecie sobie palcem w bucie pokiwać" - dziś okaże się którym palcem pokiwają radni...  

 

Czy będzie to palec wskazujący, który pogrozi Krzysztofowi Kwiatkowskiemu po odwołaniu z funkcji starosty czy "palec w bucie", po tym jak Kwiatkowski pozostanie na stanowisku przekonamy się po głosowaniu. Samo głosowanie wzbudza sporo emocji, jak zapewnia wicestarosta Iwona Frankowska, "koalicja jest żelazna" co oznaczałoby, że Kwiatkowski odwołany nie zostanie. Głosowania nie boi się sam zainteresowny i pewny swego -  Krzysztof Kwiatkowski. 

- Nie mam co komentować. Będzie punkt obrad pod tytułem "odwołanie starosty", proszę przyjść i nagrać...  -  mówił  naszym dziennikarzom starosta Krzystof Kwiatkowski.

Przypomnijmy, wzniosek o odwołanie Kwiatkowskiego z funkcji starosty Powiatu Wałbrzyskiego złożyło 8 radnych pod koniec marca.  Gdy prosiliśmy wtedy o to by Kwoatkowski odniósł się do zarzutów i samego wnuosku o odwoołanie,  ten odpowiedział lakonicznie:

- Krzysztof Kwiatkowski traktuje Powiat Wałbrzyski i jego budżet jak prywatny folwark. Starosta nie liczy się również ze zgłaszanymi zadaniami przez część wójtów gmin, burmistrzów miast części gmin Powiatu Wałbrzyskiego - informuje przewodniczący klubu radnych #Dialog #Współpraca #Działanie, Jarosław Buzarewicz. 

Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego rozpocznie sie o godzinie 9:00 
 
Czytaj też:
Odwołują starostę Kwiatkowskiego
 


adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno