Tu zaczyna się piłkarska przygoda

Wiosna w pełni, a więc to doskonały czas, aby zachęcić dzieci do sportu i aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Jednym z najpopularniejszych sportów jest oczywiście piłka nożna, którą trenuję niezliczona liczba dzieci, młodzieży oraz dorosłych. A jak zacząć przygodę z piłką nożną?

Wiek 4 lata – najlepszy moment na to, aby młody zawodnik mógł poznać futbol poprzez zabawę i edukację przez sport. Dzieci mogą jednocześnie bawić się piratów, wybrać się do zoo czy polecieć na księżyc, a przy tym podnosić swoje nie tylko piłkarskie umiejętności.

 

Tak właśnie wygląda szkolenie w Football Academy Wałbrzych – szkółki piłkarskiej z 7-letnim doświadczeniem, która stawia na szkolenie przede wszystkim najmłodszych adeptów piłki nożnej.

 

Aktualnie treningi prowadzone są w 6 grupach wiekowych, gdzie najmłodsze dzieci są w wieku 4-5 lat (roczniki 2015-2014), a najstarsze w wieku 11 lat (roczniki 2008), dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Trenerzy czekają na nowych ambitnych młodych zawodników.

 

Jak można dołączyć do zespołu? Zapisy prowadzone są cały czas, a można zgłosić zawodnika lub zawodniczkę na 3 sposoby:

- Zgłoszenie online - należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem:

http://www.footballacademy.pl/29O=Wa%C5%82brzych=formularz-zgloszeniowy-szkolka-pilkarska

- Telefonicznie pod numerem telefonu: 662 049 642 – manager Paweł Piechocki

- Lub drogą elektroniczną na adres: walbrzych@footballacademy.pl

 

Pierwsze dwa treningi są za darmo, a więcej o projekcie Football Academy można znaleźć na stronie www.footballacademy.pl.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno