Komunikacja 2 maja - jak w sobotę

Autobusy komunikacji miejskiej będą w czwartek (2 maja)  kursować według sobotniego rozkładu jazdy - oprócz lini nr 1. 

 

Dział Komunikacji Zbiorowej informuje, że w dniu 2 maja 2019 roku (czwartek) autobusy komunikacji miejskiej kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty, z wyjątkiem linii nr 1, której odjazdy realizowane będą tak jak w dni robocze.

Do naszych czytelników doszły ostatnio niepokojące sygnały o planach zawieszenia linii. 
Najprawdopodobniej po długim majowym weekendzie firma Budimex będzie miała przygotowane do wdrożenia nowe plany organizacji ruchu, wtedy może okazać się, że będzie konieczność korekty rozkładu. Nie ma jednak na razie planów likwidacji linii.
 
- Jeżeli wszystkie wymogi formalne zostaną spełnione to tydzień po wprowadzeniu tej organizacji ruchu, około 14-15 maja ruchy nowa organizacja ruchu i będziemy obserwować co się dzieje. Jeżeli będą jakieś zwiększone opóźnienia w tych rejonach i autobus nie będzie dojeżdżał na czas to będziemy korygować ten rozkład jazdy. Na chwilę obecną nie ma żadnej decyzji, będziemy to obserwować -  mówi kierownik działu komunikacji zbiorowej, Andrzej Welc. 


opr. kama
foto: walbrzch24.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno