Budimex przedstawił plany organizacji ruchu

Czy kierowców czekają duże utrudnienia? Firma Budimex przekazała już nowe plany organizacji ruchu w związku z budową obwodnicy zachodniej, teraz będą one weryfikowane przez Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

Firma Budimex, która wygrała przetarg na budowę obwodnicy przesłała już do Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu nowe plany organizacji ruchu. Teraz ZDKiUM będzie je weryfikował wraz z policją, strażą pożarną i służbami miejskimi.
 
- Plany zostały złożone u kierownika działu zarządzania transportem do weryfikacji. Teraz będziemy analizować te dokumenty. Zostały one złożone, ale nie można jeszcze powiedzieć, że zostały zaakceptowane - mówi główny specjalista Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta,  Andrzej Piękny. 
 
Jak informował nas niedawno prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, władze miasta walczą by ul. Długa nie została wyłączona z ruchu. Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie.
 
- Ulica Długa według założeń będzie ulicą przejezdną. Szczegółami będziemy zajmować się w tym tygodniu - wyjaśnia Andrzej Piękny
 
Przypomnijmy, obwodnica zachodnia Wałbrzycha ma powstać za niespełna dwa lata. Całkowita wartość inwestycji wynosi blisko 397,5 mln złotych. 
 

wb

foto:WTV

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno