Menu

Gość Dnia - Renata Nowicka

Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem, konkurs Mistrza Pięknego Czytania czy szukanie książek na mieście - to tylko niektóre z pomysłów Biblioteki pod Atlantami mające uatrakcyjnić tegoroczny Tydzień Bibliotek. Ruszamy już 8 maja.

Gość Dnia - Renata Nowicka

Komentarze

Edward (7 maja 2019 10:39)
Zaproszenie Jacka Hugo-Badera wieloletniego działacza Gazety Wyborczej nie było specjalnie wielkim wydarzeniem kulturalnym w mieście. Może warto zapraszać do placówek publicznych osoby wybitne, patriotów, których postawa i dorobek wzbudzają szacunek i zainteresowanie szerszej grupy mieszkańców.
Basam (7 maja 2019 0:24)
Wyborcza Izraelskie słowo (Michnik) w Polsce który Polak bieże to na serio ? My dla nich to goje a okłamać goja to nawet wypada...
wyzwalacz (6 maja 2019 19:32)
Bader znowu się natrze pastą do butów i będzie zaczepiał ludzi aby pobili ,,mmurzyna"? Ten pseudodziennikarz z Wyborczej jest niepotrzebny w Wałbrzychu.

Dodaj komentarz

Ukraińskie ksiązki w wałbrzyskiej bibliotece

Sybir - los zesłańców w głąb Związku Radzieckiego na zdjęciach

Gość Dnia - A. Fronckiewicz-Spodnik, V. Savchenko, A. Najda

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij