Próbował dać łapówkę - grozi mu 8 lat
Do 8 lat więzienia grozi mężczyźnie, który podczas kontroli drogowej, próbował wręczyć łapówkę policjantom. 47-latek chciał uniknąć mandatu - teraz cała sprawa może zakończyć się więzieniem.  
 
 

W Dębrzniku pod Kamienna Góra policjanci zatrzymali  do kontroli drogowej 47- letniego mężczyznę, mieszkańca okolic Warszawy, który przewoził w swoim samochodzie niedozwoloną ilość osób. Mężczyzna  zaproponował funkcjonariuszom 100 złotych za to by nie wypisywali mu mandatu.  Policjanci poinformowali 47-latka, że próbując dać im łapówkę popełnia przestępstwo, mężczyzna został zatrzymany, a o całej sytuacji powiadomili dyżurnego jednostki.

47-latek trafił do komendy w Kamiennej Górze, gdzie policjanci przedstawili mu zarzut udzielenia korzyści majątkowej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.  W zwiazku z tym, że przewoził większą liczbą osób niż dopuszcza do tego homologacja pojazdu dostał mandat. Teraz stanie przed sądem za próbę wręczenia łapówki za co może mu grozić do 8 lat więzienia. 

opr. kama
foto: ilustracyjne (walbrzych24.com)

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno