Nowe inwestycje w Jedlinie

Kończy się przebudowa ulicy Włościańskiej. Położono nową nawierzchnię, poszerzono pas jezdni, zamontowano nowe bariery ochronne, wykonano przepusty i odwodnienie. Jedlinę czekają kolejne inwestycje. 

Na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Kłodzkiej widać ciężki sprzęt budowlany. W szybkim tempie pojawiają się zarysy ścieżki pieszo-rowerowej i bulwaru nad potokiem Jedlina. W najbliższym czasie powstaną dwa mostki łączące oba brzegi potoku.
 
W centrum miasta przy Placu Zwycięstwa powstaje nowe tzw. centrum przesiadkowe. W tym miejscu powstaną miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów oraz nowa wiata przystankowa z granitowym krawężnikiem peronowym. Całości dopełni elektroniczna tablica informacyjna. Później ekipa budowlana przeniesie się do Kamieńska i Jedlinki gdzie będą montowane nowe wiaty przystankowe.
 
W miejscu, które staje się powoli centrum handlowym miasta dla zwiększenia bezpieczeństwa pieszych powstało nowe przejście. Pozwoli to na bezpieczne przechodzenie pomiędzy dwoma dużymi sklepami, targowiskami i parkingami.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kama
foto: użyczone
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno