Dlaczego palił się GDK?

Prawdopodobnie przyczyną pożaru GDK było podpalenie. Na miejscu z ogniem walczyło wczoraj 10 strażaków, nikt nie ucierpiał.

Strażacy otrzymali wczoraj zgłoszenie o pożarze GDK przed godziną 18:00. Interwencja strażaków trwała około 2 godziny. Na miejscu były 3 zastępcy i 10 strażaków.

 
Jak informuje Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej paliły się drewniane elementy i śmieci. Po ugaszeniu ognia sprawdzono teren kamerami termowizyjnymi oraz przewietrzono pomieszczenia. Przepalił się metr kwadratowy stropu. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie przez nieustalone osoby.
 
Postępowanie w tej sprawie prowadzi teraz wałbrzyska policja.
 
- Doszło do pożaru rozebranej szafy w pustostanie na drugim piętrze. Z uwagi na to, że nie było zagrożenia dla zdrowia i życia, a budynek jest opuszczony, w tej chwili nawiązujemy kontakt z właścicielem obiektu w celu podjęcia dalszych decyzji i czynności -mówi rzecznik wałbrzyskiej policji Magdalena Korościk.
 
Czytaj też:


wb
foto: użyczone

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno