Menu

Gość Dnia - Janina Ochojska

"Od państwa zależy, czy program onkologiczny zostanie stworzony i dofinansowany przez Unię Europejską. Polska sama nigdy nie będzie miała na to środków." Janina Ochojska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego - zapewnia, że jest gotowa walczyć o finanse niezbędne dla rozwoju polskiej medycyny.

Gość Dnia - Janina Ochojska

Komentarze

Dariusz (11 maja 2019 20:23)
Chwyt poniżej pasa.Wykorzystać do kampanii wyborczej niepełnosprawną? A cóż ona zdoła zrobić? Biorąc tak zwaną ,,money for nothing,, Ochojska lezie tylko po to.Ciemniaki głosujcie!!!!
lawinka (9 maja 2019 20:05)
Pani Ochojska pani kandydowanie do PE to jakaś tragedia jest.
wyzwalacz (9 maja 2019 19:18)
Pani podziękujemy. PO które pani reprezentuje już miało swoje dwie kadencje i nie doczekaliśmy się niczego innego poza okradaniem Polaków i upokarzaniem przez Niemców za aprobatą PO.

Dodaj komentarz

janina ochojska  |   koalicja  |   wybory  |   parlament europejski  |   europa  |   unia europejska  |   nowotwór  |   onkologia  |  

Ukrywał się za granicą. Teraz trafi na 4 lata do więzienia

Bruksela nocą (FOTO) - część 2

Zwiedzamy Brukselę (FOTO) - część 1

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij