Drapała pozywa nas do sądu: chce przeprosin i 20 tys. zł.

Wiceburmistrz Boguszowa–Gorc, Sebastian Drapała pozywa do sądu Grupę Mediową TV Wałbrzych, domaga się przeprosin i 20 tysięcy złotych. Przeprosiny mamy zamieścić na nasz koszt na naszym portalu.

Gmina Boguszów-Gorce reprezentowana przez Sebastiana Drapałę zażądała od Grupy Mediowej TV Wałbrzych przeprosin i i zapłaty 20 tysięcy złotych na „cele statutowe Stowarzyszenia Witold Boguszów-Gorce”. To tylko o 10 tysięcy mniej niż domaga się prezes Jarosław Kaczyński od Gazety Wyborczej w pozwie za „Srebrną”– dziękujemy wiceburmistrzowi Drapale za uznanie. 


 

Wiceburmistrzowi Drapale nie podoba się, że informujemy mieszkańców Gminy Boguszów Gorce, którą tymczasowo zarządza w zastępstwie aresztowanego burmistrza, o wielu naszym zdaniem interesujących wydarzeniach.
 
Pan Drapała jako przedstawiciel gminy czuje się dotknięty w imieniu wszystkich mieszkańców Boguszowa za publikacje na naszym portalu. Postanowiliśmy zatem Pana Drapałę przeprosić.
 
1. Pragniemy gorąco przeprosić za to, że wielokrotnie pisaliśmy o burmistrzu Jacku C., który od grudnia ubiegłego roku przebywa w areszcie z zarzutami płatnej protekcji i wyrządzenia szkody w wielkich rozmiarach w kwocie ponad 4 mln złotych w Gminie Boguszów-Gorce. 
 
2. Przepraszamy, że pisaliśmy o działaniach służb na terenie Boguszowa - Gorc w związku z aresztowaniem burmistrza Jacka C.
 
3. Przepraszamy, że pisaliśmy o Babskim Combrze, o którym głośno było w ogólnopolskich mediach, między innymi o imprezie pisała Gazeta Wyborcza, Fakt, Wprost, Super Express czy Wirtualna Polska. Na Combrze bawił się Pan Drapała, przepraszamy też za striptizera, którego miał okazje oglądać na imprezie.
 
4. Przepraszamy, że napisaliśmy o nieprawidłowościach w kwestii zatrudnienia pracowników w boguszowskim ratuszu. Sprawa wyszła po kontroli Państwowej Inspekcji Pracy w magistracie. Naruszenia te związane są między innymi zatrudnieniem Grzegorza Łuczki na stanowisku sekretarza miasta – według inspektorów Łuczko został zatrudniony na swoim stanowisku niezgodnie z przepisami.
 
5. Przepraszamy, ze pisaliśmy o politycznych powodach zwolnienia z pracy kontrkandydatki na burmistrza Boguszowa – Gorc, Sylwi Dąbrowskiej, zwolnionej osobiście przez wiceburmistrza Drapałę.
 
- Pan Drapała twierdzi, że jestem bardzo dobrym pracownikiem, że jestem szanowana przez mieszkańców, natomiast "ktoś" każe mnie zwolnić. Nie wiem kto i mam nadzieję, że ustali to prokuratura – mówiła naszym dziennikarzom Sylwia Dąbrowska.

 
6. Przepraszamy za komentarze internautów ukazujące się pod naszymi artykułami, za które również chce ścigać nas Pan wiceburmistrz Drapała.
 
7. Przeparaszamy za to, że istniejemy i będziemy istnieć i pisać o Boguszowie Gorcach i o wszystkich sprawach mieszkańców bez względu na to czy się to Panu Drapale podoba czy też nie.
 
Na koniec chcemy przypomnieć że na obecną władzę głosowało 2726 mieszkańców a nasz portal czyta ponad 100 tysięcy ludzi miesięcznie.
 


pos/zr
foto: walbrzych24.com / pkw / google analitics


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno