Sąsiedzkie śniadanie w Szczawnie

Jak jeść śniadanie, to najlepiej w towarzystwie sąsiadów. Najbliższa taka inicjatywa już w najbliższą sobotę 11 maja na ulicy Sienkiewicza w Szczawnie-Zdroju.

Działacze lokalnego stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój rozpoczynają nowy sezon sąsiedzkich śniadań. To nie tylko wspólny posiłek urozmaicony ciekawymi daniami, w tym - tortem, ale przede wszystkim doskonała okazja do budowania więzi sąsiedzkich. 
 
W tym roku zorganizowaniem tego kulinarnego przedsięwzięcia zajęli się Piotr Cugowski i Urszula Dąbrowska. To oni przygotowali zwycięski projekt i otrzymali wsparcie na aktywizację mieszkańców swojej miejscowości w najnowszej edycji Dolnośląskich Małych Grantów. A to oznacza również, że przybyłych na śniadanie czeka moc dodatkowych atrakcji. Dzieci przejadą się retro taksówką, którą poprowadzi Dominik Małkowski. Będą gry sąsiedzkie, a wśród nich warcaby i bierki. Ważny punkt imprezy stanowi ponadto konkurs wiedzy o Sienkiewiczu. 
 
Lubicie "Pana Wołodyjowskiego"? Ci, co już zapomnieli o tej postaci, staną przed szansą, by ją sobie przypomnieć dzięki czytaniu na głos fragmentu książki. Na koniec zaplanowano spacer z przewodnikiem. 
 
 
opr.wb
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno