Śniadanie sąsiedzkie w Szczawnie
Za nimi pierwsze sąsiedzkie śniadanie w Szczawnie-Zdroju. Tradycyjnie mieszkańcy spotkali się na ulicy Sienkiewicza. Patron tej ulicy swoje święto obchodził 5 maja.
 
Organizatorzy śniadania, Stowarzyszenie Kocham Szczawno-Zdrój rozszerzyło formułę spotkania o sąsiedzkie rozgrywki w warcaby. Były też inne atrakcje: pozowanie karykaturzyście oraz bezpłatne kursy retro taksówką po ulicy Sienkiewicza oraz spacer historyczny.
 
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs wiedzy o Sienkiewiczu i jego twórczości. Nagrodami były sadzonki rododendronów. Spotkanie było możliwe dzięki wsparciu pomysłu przez fundusz Dolnośląskie Małe Granty, do którego wspólnie złożyli projekt Urszula Dąbrowska i Piotr Cugowski pod nazwą „Kumple Sienkiewicza i Mickiewicza". 
 
- Bardzo wszystkim dziękuję za pracę i zaangażowanie – komentował Piotr Cugowski, prezes stowarzyszenia. Już dzisiaj zapraszam na spotkanie sąsiedzkie na ulicę Mickiewicza, 22 czerwca 2019 roku o godzinie 11.30.
 
 
opr.red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno