Finalista 'Mam Talent' w naszej redakcji

Bartosz Lewandowski – iluzjonista i finalista telewizyjnego show „Mam Talent” gościł w naszej redakcji. Przyprowadził ze sobą niezwykłego towarzysza.

Bartosz Lewandowski rozpoczynał swoją przygodę z magią już jako dziecko. Jako kilkunastoletni chłopiec jeździł w wakacje z trupą cyrkową i doskonalił sztuki magiczne. Po zdaniu matury te wyjazdy były już coraz dłuższe. Jego występy pełne są ptaków, znikających elementów i latających przedmiotów.
 
- Moja przygoda z iluzją rozpoczęła się już w podstawówce. Sztuka cyrkowa fascynowała mnie od dzieciństwa. Później starałem się naśladować to w domu i pokazywać małe triki swoim rówieśnikom i rodzinie. Z wiekiem te sztuczki były poważniejsze i ambitniejsze - mówi iluzjonista Bartosz Lewandowski. 
 
 
Jakiś czas temu młody magik postawił na solowe występy. Ze swoim „widowiskiem magii i iluzji” występuje niemal w całym kraju. Towarzyszy mu papuga ara. Sztuczki z Majkim to jeden z ciekawszych elementów jego pokazów. Dlaczego akurat papuga?
 
- Od zawsze dwie moje największe pasje to były zwierzęta i cyrk. Postanowiłem to połączyć. Kolorowe i piękne ptaki zawsze mnie fascynowały. Mam nie tylko papugę, ale też i inne ptaki, między innymi gołębie. Mój zwierzyniec jest dosyć spory - tłumaczy Bartosz Lewandowski.
 
 
Jak wygląda codzienne życie z papugą? 
 
- Z papugą jest podobnie jak z każdym innym zwierzęciem, codziennie trzeba zapewnić dostęp do świeżej wody, owoce, warzywa, orzechy. To wszystko musi być bardzo różnorodne. Raczej je wszystkie owoce i warzywa, chociaż jej ulubione przysmaki to banan i orzechy włoskie - mówi Bartosz Lewandowski.
 
Bartosza Lewandowskiego będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę 19 maja o godzinie 16:00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury w Starej Kopalni. Bilety można kupić w WOK oraz na kupbilecik.pl.
 
 
W.Blicharz
foto:pz
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno