Z podwórka na bieżnię

Grupa Biegowa Predators Wałbrzych wraz z „ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej” oraz Publiczną Szkołą Podstawową nr 23 w Wałbrzychu organizują 19.06.2019r.  zawody sportowe dla dzieci w wieku szkolnym (5-15 lat) pod nazwą „Zawody Biegowe dla dzieci Revita Run – z podwórka na bieżnię”.

Zmagania odbędą się na terenie przyległym do PSP nr 23 w Wałbrzychu, w godzinach 9:00 – 10:30. Będzie to I edycja i drugie zawody po Mikołajkowych Zawodach Biegowych, zorganizowane dla dzieci przez Predators.
 
W zawodach weźmie udział ponad 60 uczestników. Przygotowano dla nich kilka konkurencji biegowych oraz typowe zawody biegowe na różnych dystansach w zależności od kategorii wiekowej. Każdy zapisany zawodnik otrzyma na koniec medal okolicznościowy, dyplom i drobny upominek (pakiet startowy). 
 
- Nasza grupa liczy 25 osób. Startujemy w zawodach biegowych na terenie całego kraju. Wypełniamy nasze podstawowe cele  statutowe i misję, czyli upowszechnianie i rozwijanie zamiłowania do sportu. Obraliśmy sobie za cel popularyzację kultury fizycznej, ukazanie zdrowego i higienicznego trybu życia, a także zachęcamy innych do podejmowania aktywności fizycznej w myśl zasady „Zrób pierwszy krok i rusz się z wygodnej kanapy, a my zajmiemy się resztą - mówi Rafał Jankowski, prezes stowarzyszenia "Predators Wałbrzych".
 

opr.plr
foto: pixabay/użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno