Turniej skrzatów pod dyktando przyjezdnych

KT Szczawno-Zdrój był gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatów. W imprezie wystartowało trzech przedstawicieli uzdrowiska, spośród których Oliwia Dróżdż oraz Filip Kosiński stanęli na podium zawodów.

Zakończone dzisiaj zawody w Szczawnie-Zdroju miały charakter grupowo-pucharowy, dzięki czemu każdy z uczestników mógł rozegrać sporą liczbę spotkań. Z tego też powodu część meczów odbyła się gościnnie na kortach w Parku Sobieskiego. Jak wspomnieliśmy, miejscowy klub reprezentowali Oliwia Dróżdż, Franciszek Mataczyński oraz Filip Kosiński.
 
W turnieju dziewcząt wysokie 3. miejsce wywalczyła właśnie Oliwia, najlepsza zaś okazała się Maja Nieradzik z KS Mostostal Zabrze przed Martyną Śrutwą z TopTenis Lubin. W rywalizacji chłopców do finału awansował nasz Filip Kosiński, który w pojedynku o 1. miejsce po 3-godzinnej walce uległ Oskarowi Zającowi z Fakro Nowy Sącz 7:5, 6:7, 7:10. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Karol Załoga z Pabianickiego Klubu Tenisowego oraz Jan Sadzik z Błonia Kraków.
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno