Przywłaszczył torebkę i włamał się na konto

Nawet do 10 lat więzienia grozi 44-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który  przywłaszczył sobie znalezioną w autobusie torebkę z pieniędzmi i kilka razy skorzystał ze znalezionej karty bankomatowej. 

 

Wprawdzie do przywłaszczenia torebki doszło w październiku ubiegłego roku i mężczyzna prawdopodobnie zapomniał już i o torebce i o znalezionych w niej pieniądzach, jednak kary nie uniknie. 44-latka zatrzymali wczoraj wałbrzyscy policjanci i teraz stanie przed sądem. 
 
Wszystko zaczeło się, gdy jadąca autobusem komunikacji miejskiej w Wałbrzychu kobieta przez nieuwagę zostawiła w autobusie torebkę, był w niej portfel z pieniędzmi, dokumenty, karta płatnicza i telefon komórkowy. Sytuację wykorzystał 44-latek, który znalazł torebkę i zamiast zwrócić ją właścicielce, przywłaszczył sobie. Mężczyzna wydał  gotówkę i kilka razy skorzystał z karty bankomatowej. 
 
44-latek przyznał się do przywłaszczenia torebki oraz 5-krotnego włamania na konto bankowe. Mężczyzna stanie teraz przed sądem, grozi mu do 10 lat więzienia. 
 
opr. adm
foto: pixabay 


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno