Menu

Wałbrzyscy wandale nie odpuszcają

Kolejne akty wandalizmu w Wałbrzychu. Jak z tym walczyć ? 

Wałbrzyscy wandale nie odpuszcają
Ulica Armii Krajowej 71, jeszcze w zeszłym roku  na ścianie budynku widać było grafiti, które zarządca budynku zamalował. Przez chwilę było czysto i ładnie, jednak po jakimś czasie znów pojawiły się gryzmoły - tym razem  czerwone napisy po włosku i  namalowane serce.  I te zostały zamalowane, niestety nie na długo. Dzień po tym jak zamalowano napisy i pomalowano ścianę... pojawiły się kolejne. Właścicielowi budynku nie pozostaje nic innego jk kolejne malowanie. 
 
Aktów wandalizmu w Wałbrzychu jest sporo, wystarczy wspomnieć choćby kilkuletnich wandali, którzy zniszczyli amfiteatr na Placu Teatralnym (czytaj TUTAJ)

W ubiegłym roku wandale zniszczyli kilka figurek Gwarków (czytaj TUTAJ), kilka dni temu  trzech młodych mężczyzn zamalowalo twarz figurki Jezusa w kaplicze w Czarnym Borze - grozi im do 2 lat więzienia (czytaj TUTAJ). Częsta jest też dewastacja samochodów (czytaj TUTAJ). To tylko niektóre z przypadków wandalizmu w Wałbrzychu. Policja apeluje o informowaje o zniszczeniach i reagowanie na akty wandalizmu. Rozwiazaniem może być monitoring, jednak nie wszędzie są zamontowane kamery. Czytaj też: 
Kilkuletni wandale zdewastowali amfiteatr na Placu Teatralnym
Urwał głowę górnikowi
 Zamalowali twarz figurki Jezusa czarną farbą
Powybijali szyby w samochodzie

opr. adm
foto: walbrzych24.com / KMP Wałbrzych / użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

policja  |   997  |   112  |   wandalizm  |   wałbrzych  |   wandale wałbrzyscy  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij