Ścigaj czy Śmiszek? - wyniki sondy

Agnieszka Ścigaj z Kukiz'15 czy Krzysztof Śmiszek z Wiosny - na kogo chętniej oddaliby swój głos mieszkańcy naszego regionu? Sprawdźcie wyniki naszej sondy.

W naszej jpierwszej eurosondzie zwyciężyła Janina Ochojska nad Anną Zalewską uzyskując aż 87% Waszych głosów. W drugim starciu zaproponowaliśmy liderów list, które w ogólnopolskich sondażach zajmują trzecie i czwarte miejsce, czyli Wiosna Roberta Biedronia i Kukiz'15.
 
Tutaj walka była już bardziej wyrównana. W ankiecie wzięło udział 600 osób a 59% z Was postawiłoby na Krzysztofa Śmiszka.
 
 
Lider listy Wiosny w naszym okręgu niedawno gościł w Wałbrzychu.
 
- W naszym programie europejskim mamy takie propozycje jak jednolite standardy ochrony zdrowia w całej Europie, minimalna europejska pensja, ułatwienia dla młodych ludzi do 26 roku życia. Będziemy w Europarlamencie walczyli o czyste powietrze, rozwój komunikacji zbiorowej. Wiemy, że dużym problemem dla tego miasta i regionu jest depopulacja. Chcemy zatrzymać tu młodych ludzi i sprawić, że nie będą musieli wyjeżdżać do dużych miast – mówił na początku kwietnia Krzysztof Śmiszek.
 
plr
foto: TV Wałbrzych
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno