Menu

Ścigaj czy Śmiszek? - wyniki sondy

Agnieszka Ścigaj z Kukiz'15 czy Krzysztof Śmiszek z Wiosny - na kogo chętniej oddaliby swój głos mieszkańcy naszego regionu? Sprawdźcie wyniki naszej sondy.

Ścigaj czy Śmiszek? - wyniki sondy
W naszej jpierwszej eurosondzie zwyciężyła Janina Ochojska nad Anną Zalewską uzyskując aż 87% Waszych głosów. W drugim starciu zaproponowaliśmy liderów list, które w ogólnopolskich sondażach zajmują trzecie i czwarte miejsce, czyli Wiosna Roberta Biedronia i Kukiz'15.
 
Tutaj walka była już bardziej wyrównana. W ankiecie wzięło udział 600 osób a 59% z Was postawiłoby na Krzysztofa Śmiszka.
 
 
Lider listy Wiosny w naszym okręgu niedawno gościł w Wałbrzychu.
 
 
- W naszym programie europejskim mamy takie propozycje jak jednolite standardy ochrony zdrowia w całej Europie, minimalna europejska pensja, ułatwienia dla młodych ludzi do 26 roku życia. Będziemy w Europarlamencie walczyli o czyste powietrze, rozwój komunikacji zbiorowej. Wiemy, że dużym problemem dla tego miasta i regionu jest depopulacja. Chcemy zatrzymać tu młodych ludzi i sprawić, że nie będą musieli wyjeżdżać do dużych miast – mówił na początku kwietnia Krzysztof Śmiszek.
 
plr
foto: TV Wałbrzych
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wybory  |   europarlament  |   śmiszek  |   ścigaj  |   wiosna  |   kukiz  |   sonda  |   wyniki  |  

O Wałbrzychu znowu głośno dzięki... ''pojedynkowi'' księżnej Daisy

Gość Dnia - Paweł Kukiz

Wybory przesunięte. Szełemej: ''Zmiany tego typu podważają zaufanie...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij